Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Daniel Dlouhý
Svatopluka Čecha 998/10
466 01 Jablonec nad Nisou
tel: +420 734 466 924
info(a)kupessens.cz


KLUB ESSENS
Essens klub - registrace on-line a zdarma, vysoké slevy!

Proč se stát členem klubu Essens?

Na mém e-shopu Kupessens.cz můžete nakupovat parfémy, kosmetiku, doplňky stravy české společnosti Essens. Firma byla založena v roce 2011 a šíří pomocí svých distributorů kvalitní produkty za skvělé ceny mezi širokou veřejnost pomocí přímého prodeje. I Vy se můžete stát distributorem, resp. členem Essens a nakupovat levněji. Registrace do klubu Essens je zdarma, bez závazků a hlavně on-line. Ještě dnes můžete nakoupit levněji než v mém e-shopu Kupessens.cz!


Kdo se registruje do klubu Essens?

Kdokoliv, komu je více jak 18 let. Kdokoliv se může stát součástí rychle rostoucí společnosti, která již dávno nepůsobí jenom u nás v ČR, ale i v dalších zemích. Otevření dalších zemí se plánuje, buďte součástí české MLM firmy!

Proč Essens využívá MLM?

Multi level marketing (MLM) je spravedlivá forma odměňování pro spolupracující členy. Distributoři Essens dostávají odměny nejen z přímého prodeje, ale i z budování obchodní sítě, tj. odběratelské sítě Essens. I Vám se firma může odměnit za prodeje či budování sítě, ideální je kombinovat obě možnosti.

Jestli se bojíte síťového marketingu, resp. mlm, tak jsou Vaše obavy zbytečné. Ano, všichni si pamatují tzv. „letadla“, která fungovala na tomto systému. Jejich problém však byl, že neměly k dispozici kvalitní produkt. U Essens jsou produkty a členství zdarma, tj. vhodné i pro ty, kteří nakupují Essens parfémy, Essens kosmetiku, Essens doplňky stravy pravidelně. Můžete je nakupovat se slevou, která není zrovna malá!

Je forma mlm spravedlivá? Ano, je spravedlivá! Proč?

O odměňování formou multi level marketingu bylo napsáno mnoho a můj cíl není tady tento systém obhajovat. Popravdě, z toho jsem již vyrostl. MLM, síťový marketing, ať to nazveme, jak chceme, tak je to spravedlivá forma odměňování všem, kteří chtějí! Někdo chodí do práce za hodinovou odměnu, někdo chodí do práce za výkonnostní odměnu a někdo podniká. S Essens distributoři společnosti podnikají a je na nich, zda chtějí vydělat hodně nebo málo. Podnikat však vůbec nemusíte. U malých výdělků lze využívat obraty z provize skupiny i jako slevy, tj. ideální pro ty, kteří občas někoho registrují a nemají s Essens cíl budovat příjem.

A proč si myslím, že multi level marketing je spravedlivá forma odměňování a také, že je to ideální způsob distribuce produktů? MLM je spravedlivý, odměňuje dle zásluh! MLM není o tom jen někde být a něco tvořit dle pokynů. MLM je forma odměňování pro lidi s podnikatelským a obchodním duchem. MLM je forma odměňování pro lidi, kteří pomáhají dalším lidem ke kvalitním produktům, ale i k penězům. Všude je mlm, jen to nevidíme! Vaši firmu vlastní majitelé a řídí ředitel, oni mají z Vaší produkce malé odměny, ale dělníků či jiných pracovníků je hodně. Za to, že někdo řídí a řeší strategie, plánování a další práci, dostává odměnu z Vaší práce. Někdo řekne pyramida, ano svým způsobem… Avšak mlm je všude, přímý prodej již ne. Přímý prodej Essens zajišťuje, že produkty jsou kvalitní za dostupnou cenu, protože zde nejsou marže velkoobchodů a dalších obchodníků. Produkt jde od výrobce k distributorovi rovnou k Vám. Pokud se registrujete, je vynechán i distributor, tj. produkt jde od výrobce rovnou k Vám. Marketing firmu nic nestojí, zajistí členové a distributoři tím, že šíří značku Essens mezi populaci. Díky tomu Essens roste, vydělává a za to se místo celebritám a jiným odměňuje svým registrovaným aktivním členům.

Chcete jen nakupovat Essens s vysokou slevou? Registrujte se do klubu Essens!

Jak již bylo zmíněno výše. Registrace do klubu Essens je vhodná pro všechny, kteří si oblíbili produkty společnosti. Pokud objednáváte Vy a Vaše rodina několikrát do roka, tak se Vám registrace rozhodně vyplatí. Budete nakupovat s vysokou slevou pro sebe, svoji rodinu a navíc si můžete i vydělat peníze za šíření značky Essens. Jak vydělat peníze s Essens Vám rád řeknu. Stejně tak se nemusíte obávat toho, že Vás budu já nebo někdo nutit k vysokým objednávkám nebo prodeji. Rozhodnutí je na Vás! Registrace do klubu Essens Váš k ničemu nezavazuje, avšak pokud chcete udržet členství a výhody, je nutné nakoupit alespoň jednou ročně za cca 1000 Kč.

Chcete vydělat s Essens peníze? Můžete!

Zajímá Vás jak vydělat s Essens peníze? Zajímá Vás, jak dlouho to bude trvat a také, zda je to vůbec možné? Mnoho lidí si říká, že s takovou firmou peníze vydělat nejde, ale to se pletou… Důkazem jsou aktivní distributoři, kteří vydělávají velké peníze, ale i menší distributoři, kterým tato činnost platí základní účty a posouvají se stále dál… Důkazem jsem i já! Ano, s Essens nevydělávám statisíce, ale můžu Vám říci, že kolikrát i bez sebemenší aktivity přijde na konto slušná částka. Výhoda spolupráce s Essens je ta, že když pracujete, tak sice nevyděláte hned jako v zaměstnání, ale časem… Časem pracujete buď stále stejně, nebo i méně a peníze již na konto chodí i bez větší snahy. Tím nechci říci, že bez práce jsou koláče, rozhodně ne!

Essens práce, to je obchod a pokud Vás obchod neláká, tak se registrujte jen pro sebe a slevy. Jestli rádi komunikujete s lidmi, víte co je obchod anebo Vás to zajímá a myslíte si, že je to pro Vás. Prostě to vyzkoušejte! Veliká výhoda je, že nic neriskujete. Spolupráci můžete vyzkoušet i k Vašemu současnému zaměstnání. Myslete jen na to, že to chce aktivitu a také trpělivost. Peníze nepřijdou vždy okamžitě, ale pokud to nevzdáte, dočkáte se peněz i s minimem práce. Třeba o prázdninách to jistě oceníte! Nebo možná oceníte to, že za pár hodin práce Vám pokryje Essens splátku hypotéky apod. Někdo se s Essens zajistí na důchod, i to je možné, proč ne…?

Ve zkratce a jednoduchosti, jak vydělat s Essens, ač styl práce a jakým způsobem to budete dělat je na Vás. Já Vám rád poradím, pomohu a budu s Vámi spolupracovat velmi úzce, když budete chtít. Pokud ne, nevadí. Prostě to zkuste! Já si také vše raději dělám po svém, a i proto je pro mě Essens ideální, ač se zároveň ještě věnuji poradenství činnosti. :)

  • Nakupujte pro sebe, svoji rodinu a okolí se slevou – šetřete finanční prostředky. Nákup několika parfémů Vám ušetří slušnou částku, a pokud nakupujete tímto způsobem 2x do roka, tak se Vám to vyplatí! Essens již dávno nejsou jen parfémy s 20% podílem vonných esencí, ale i Colostrum či aloe vera, a to jak doplňky stravy nebo kosmetika.
  • Prodávejte – abyste opravdu vydělali peníze, budete muset občas něco prodat, ať už ve Vašem okolí nebo třeba přes internet. Kreativitě se meze nekladou! Nemusíte prodávat stovky produktů Essens, abyste se uživili, když se budete věnovat i dalšímu bodu.
  • Registrace do klubu Essens – registrace do klubu Essens je zdarma, můžete ji udělat i on-line, což zvyšuje pravděpodobnost, že získáte nové zákazníky do své skupiny. Můžete registrovat i schopné distributory. Rád Vám pomohu s Vašimi aktivitami, ať už to jsou registrace nebo vysvětlení lidem, proč se registrovat.  Jsem tu pro Vás! Vytvořme společně širokou základnu odběratelů a distributorů, pracuji na tom. Začněte i Vy!

Tímto vším můžete vydělávat s Essens peníze. Ať už je to prodej Essens produktů nebo registrace nových členů. Systém mají podobný i jiné známé firmy, ve kterých je však registrováno již mnoho lidí (Avon, Oriflame, Amway a další). Navíc i v těchto firmách lze stále vybudovat svoji kariéru! Ať si říká kdo chce co chce, potkávám lidi i z těchto firem, začali před časem a daří se jim. Víte proč? Protože tisíce lidí se registruje a jen nakupuje, někdy ani to ne… Chcete být jiní? Chcete být výjimeční? Essens se Vám odmění za tvorbu odběratelské struktury a přímé prodeje nejen provizemi, ale třeba i autem. Ano, Essens rozdává i auta nebo dovolené! To je však pouze pro ty nejlepší.

Essens síťový marketing je pro všechny, kteří se nebojí a chtějí na sobě pracovat. Vědí, že pro zisk je potřeba dlouhodobá a usilovná práce. Vědí, že je potřeba plánovat a nehroutit se z neúspěchu, protože každý další den či hodina může být úspěšnější!

Odměny Essens, ty milují všichni!

Výhodou společností mlm je, že se nebojí odměňovat kvalitní a úspěšné obchodníky něčím dalším. Jak jsem již zmínil, tak u Essens nevyděláváte jenom na rozdílu mezi nákupní a prodejní cenou. U Essens dostáváte provize z obratu Vaší prodejní či odběratelské skupiny. Dnes je MLM hlavně o členství a odebírání produktů se slevou. Vytvořte svoji odběratelskou skupinu, která bude nakupovat přímo od Essens a dostanete za to zajímavé provize! Čím větší obraty, tím větší provize z obratu skupiny. Čím větší Vaše osobní obraty, čím větší přímé provize z prodeje. A Essens má samozřejmě i další odměny a motivační soutěže o auta, dovolené apod.

Milujete sociální sítě? Využijte jejich znalostí a fanoušků k růstu obchodu s Essens!

V posledních letech mně přijde, že všichni jsou pořád na sociálních sítích. Někteří tam něco napíší, někdo sdílí a někdo jen sleduje. Ať to je jak je, tak sociální sítě mají svůj potenciál pro růst Vašeho obchodu, ať děláte cokoliv. Můj cíl zde není učit Vás to, ale občas o tom bloguji na mém webu. Avšak upozorňuji jen na to, že vydělávat opravdu můžete nejen v ČR a registrace přes kontakty na sociálních sítích mohou být produktivní, zajímavé a hlavně… Hlavně je můžete dělat všude, nejen v ČR! Využijte růstu, který právě probíhá. Nebude nekonečný. Ano, i za deset let budou nové a nové registrace členů, nových zákazníků. Ale už jich nebude tolik. Proč si myslím, že budou? Firma Essens registruje od 18 let, za deset let budou nové mladé tváře, které budou chtít vydělat a zároveň zde budou starší, kteří už aktivní v Essens podnikání nebudou. Budou sklízet svoji mnohaletou práci, odpočinkem a provizemi na kontě. Jejich členové také budou stárnout, tj. MLM lze dělat pořád a pořád nacházet nové aktivní distributory či odběratele do klubu Essens.

Chcete více informací o členství v klubu Essens?

Více informací Vám rád sdělím na telefonu 734 466 924, e-mailu danieldlouhy*centrum.cz (* nahrazuje zavináč) nebo využijte kontaktní formulář e-shopu. Další informace pravidelně zasílám na Facebook stránku E-shopu a také mám blog včetně veškerých informací na webu www.essenscz.cz.

Chápu, že potřebujete více informací, a proto se na mě obracejte!

Registrace do klubu Essens zdarma, on-line a bez závazků

DOŽIVOTNÍ SLEVA NA ESSENS PARFÉMY, KOSMETIKU, DOPŇKY STRAVY.

Mnoho informací jsem vypsal. Mám obavu, že nikdo nedočetl až sem, ale nevadí. Cílem stránky je Vám říci, že nejen na kupessens.cz můžete nakupovat Essens parfémy, Essens kosmetiku a Essens doplňky stravy. Cílem bylo také sdělit, že můžete nakupovat levněji než v mém e-shopu a když se rozhodnete, tak můžete být i aktivní člen Essens, který společně se mnou a dalšími vydělává peníze… Je krásné dělat to, co Vás baví a v čase, kdy Vy chcete. Vyzkoušejte to, nebudete chtít jinak!